06.04.15(דפנה) "שחר, שמחה מאד לדווח לך שאישי היקר שהגיע אליך כפוף, כואב וסובל...יצא ממך הולך, ישר, שמח וטוב לב 3> 
הגב הסתדר בעזרת ידיך הנאמנות והמחטים וכמובן ללא כדורים! 
את קוסמת שבמקום שפנים מוציאה מרגועים. ודרך אגב, גם הברך שלי כבר לא כואבת בכלל אחרי הטיפול. חג שמח לך והמון המון תודה!!!"
 
 
14.02.16 (מורן) "טוב, אז עשיתי שני טיפולי שיאצו ודיקור וחייבת לרשום כבר עכשיו- שחר היא מטפלת נדירה. קוסמת. הגעתי אליה עם כאבי גב איומים, נואשת, אחרי שניסיתי כל מיני שיטות אחרות וכבר לא יכולתי לעשות כלום מרוב כאב. שחר המהממת, ברגישות ומקצועיות, אבחנה את הבעיה וכעבור שני טיפולים תחת ידיה המרגיעות אני מרגישה שיפור עצום! לא יכולה לתאר את ההקלה ואיכות החיים שקיבלתי בחזרה ועל הדרך היא גם שמה לי מחט בין העיניים ושחררה את האף שסתום כבר חודש. ולכל הספקנים...(מכירה אותכם, גם אני כזאת) זה עובד. זה פשוט עובד. וזה גם נורא כיף smile emoticon אז המון תודה!!! "
11.08.15 (ליזה) "שחר היקרה, שבוע וחצי אחרי הלידה רציתי להגיד לך תודה ענקית!!! בזכותך ובזכות הטיפול המקצועי שלך ״המתנחלת״ שלי החליטה לצאת לאוויר העולם בצורה טבעית וללא זירוזים. ולחשוב שבאותו היום שבאתי אליך לטיפול הרופא אמרה לי שהלידה לא נראת באופק ואם לא יהיה שינוי בעוד 3 ימים יצטרכו לעשות לי זירוז. אבל את קוסמת ואת הבאת את השינוי ופחות מ10 שעות אחרי הטיפול אצלך כבר היתי בחדר לידה. שוב תודה ענקית על כך שבזכותך חוויתי לידה טבעית, מהירה וקלה."
28.01.15(נועה)"אורית ושחר היקרות ! רצינו לומר מספר מילים על השירות, האווירה והכיף הגדול שחווינו אצלכן. חוויה מדהימה ובלי שום ספק משחררת ... טיפולים מקצועים משתי מטפלות עם זוג ידיים נפלאות תודה לכן על שלקחתן חלק מהיום שלנו.. היה פשוט כיף כיף כיף .."
21.08.14(מיכל) "אורית מומלצת בחום! מקצועית ומקסימה."
16.07.15(אילן) "הגעתי לאורית עם כאבי גב חזקים שהקרינו לי לרגל ימין וגרמו לי לסבל של ממש וקושי בהליכה. חייב להגיד שגם לי היה קשה להאמין תוך חמישה או שישה טיפולים הכאב ירד כמעט לחלוטין וחזרתי לתפקד. אורית היא מקצוענית אמיתית, קשובה ואכפתית. אני ממשיך להגיע אליה לתחזוקה גם כדי שהכאב לא יחזור אבל גם כי פשוט נעים וכיף להגיע. תודה אורית!!!"
15.02.16 (זוהר וחן) "הגענו לקליניקה של אורית ושחר בעקבות פרסום בפייסבוק על מבצע לוולנטיין. בנות היה פשוט מעולה! שמחנו להכיר אתכן ואת המקום המקסים שלכן ובזכות המלצתכן גם זכינו להכיר את טיפול השיאצו שהיה פשוט משחרר ברמות! המחיר היה משתלם אך מה שקיבלנו בתמורה היה פשוט מעל ומעבר. בטוחים שנחזור בהקדם. מומלץ בחום!" 
17.06.17 (מירי) "הגעתי לשחר המקסימה בעקבות המלצה של חברה, נתחיל מהאווירה בקליניקה שהיא כ"כ מרגיעה שגם אם לא כואב לכם כלום כדאי להגיע ולחוות את זה. 
שחר עזרה לי עם בעיה בכתף( כתף קפואה) ומאז אני מברכת אותה יום יום. ממליצה!" 
09.10.17 (נעמי) "שחר מטפלת בי כבר 7 שנים, אני קוראת לזה תחזוקה. פעם זה הגב, פעם הברך, זה לא באמת חשוב, אני מגיעה ויוצאת חדשה. שחר מטפלת קשובה, מקצועית מאוד ומעל הכל אדם נפלא. תודה שחר."